SPEDIA, s.r.o. - mezinárodní zasilatelské služby

Společnost SPEDIA byla založena v roce 1991 a od té doby se počet jejich zákazníků i zakázek neustále zvyšuje. Těmi, kdo využívají naše služby, jsou hlavně turisté z USA, Kanady, Japonska, Brazílie, Francie, Itálie, Španělska a celé řady dalších zemí z celého světa, kteří přijeli navštívit Českou republiku. Mezi významné zákazníky naší společnosti dále patří Ministerstvo obrany České republiky, Ministerstvo zahraničních věcí České republiky, DHL, UPS, RGW Express, RYOR s.r.o., a déle mnoho galerií, starožitnictví atd.

Díky zkušenému a spolehlivému týmu zaměstnanců jsme schopni zajistit našim zákazníkům služby vysoké kvality. Kompletní servis zahrnuje odborné zabalení zboží určeného k vývozu, celní odbavení a vyřízení veškeré dokumentace, potřebné k vývozu z České republiky, a transport na místo určení. Máme bohaté zkušenosti jak s balením, tak i se zasíláním skleněného zboží, lustrů, porcelánu a v neposlední řadě i uměleckých předmětů a starožitností.

Zásilky jsou doručovány v zahraničí prostřednictvím lokálních poštovních úřadů buď přímo adresátovi, nebo jsou uloženy na celní poště. Rovněž běžně zajišťujeme leteckou nákladní dopravu, dopravu kamionem nebo lodí. Na žádost našich klientů jsme schopni zajistit i jiné druhy dopravy, v závislosti na typu zboží, které má být expedováno.

V případě poškození zásilky během transportu je zákazníkovi vysvětlen reklamační postup v letáku, přiloženém ke každé zásilce. Ihned je zahájeno reklamační řízení, které je ve většině případů zakončeno zasláním náhradního zboží. V případě, že poškozené výrobky nelze nahradit, je zákazníkovi poskytnuto finanční odškodnění.

Těšíme se na Vaše objednávky. Vaše spokojenost bude pro nás největší odměnou.

úvodní stránka   /   služby   /   informace o zásilkách   /   katalog zboží pro MZV a MO